Állásajánlatok

Operátori nyári diákmunka Székesfehérváron

Székesfehérvár2022.08.15.

Azonosító: 2393

Diákmunka japán autóipari partnercégünknél Székesfehérváron!

Feladatok:
  • Alkatrész összeszerelés, válogatás
  • Minőség ellenőrzés
  • Területi előírások betartása
Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • 3 műszak vállalása (hétfőtől péntekig, vagy folyamatos munkarend, vagy péntektől vasárnapig)
  • Kiválasztónapon való részvétel
  • Minimum 155 cm-es testmagasság

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés
Amit kínálunk:
  • Órabér: br. 1563 Ft
  • Műszakpótlékok
  • 84 ledolgozott óra után 5000 Ft cafeteria
  • Ingyenes szerződéses buszjáratok használata
  • Ingyenes munkaruha, munkavédelmi cipő
  • Jelentkezhetsz barátaiddal, keressetek együtt pénzt a vakáció alatt!
  • Kizáró ok, amiért nem dolgozhatsz partnerünknél: fémallergia, olajallergia, epilepszia, nem kezelt magas vérnyomás, cukorbetegség

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató