Állásajánlatok

Project Quality gyakornok

Veszprém,2024.04.22.

Azonosító: 2584
Feladatok:
  • Szimmetria mérések elvégzése
  • Méréssel kapcsolatos egyéb feladatok
  • Mintadarabokkal kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Reklamációkezelés
  • Munkautasítások készítése, kezelése, oktatása
  • Dokumentumok rendezése

Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok műszaki karon
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Heti 3 nap ráérés

Előnyök:
  • Gépész vagy villamosmérnöki tanulmányok

Amit kínálunk:
  • Kiemelt órabér ( br. 2100 Ft / óra, 25 év alatt ez a nettó is )
  • Támogató csapat, minden diák kap mentort!
  • Multinacionális környezetben történő munkavégzés
  • Karrierépítési lehetőség ( 1 év után akár junior szerződés!)
  • Medicover biztosítás
  • Bejárási támogatás nettó 25 Ft/ km vagy távolsági bérlet 100 %
  • Órarendedhez igazított munkavégzés
Munkáltató profilja:

Neves veszprémi székhelyű multinacionális autóipari cég.

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató