Állásajánlatok

Admin diákmunka

Dunaharaszti2024.03.21.

Azonosító: 2418

A Coca-Cola HBC Magyarország Kft. a 28 országot átfogó és 590 millió fogyasztót kiszolgáló Hellenic Csoport tagja. Főbb termékeik, melyeket gyártanak és értékesítenek: Coca-Cola, Fanta, Fuzetea, Naturaqua, BURN, Cappy, Jack Daniels és Rézangyal. A vállalat székhelye Dunaharasztiban van, ásványvíz palackozó üzemünk pedig Zalaszentgróton működik. Büszkék arra, hogy több, mint 70 féle terméket forgalmaznak, és a késztermékik jelentős hányadát külföldre, 25 országba exportálják.

Feladatok:
  • borítékolás
  • iratrendezés
  • postázás
  • hosszú távú munkavállalás esetén egyéb feladatok is
Elvárások:
  • Folyamatban lévő főiskolai / egyetemi tanulmányok
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Excel ismeret
  • precizitás, pontosság
  • heti 2-3 napon 8 óra vállalása
Amit kínálunk:

Munkavégzés helye:  Dunaharaszti

Bejárás: céges busszal oda-vissza (Örs Vezér tere, Nagykőrösi úti piac, Erzsébet(HÉV), Soroksár)(Széll Kálmán tér,Budafoki út, Újbuda center)(Csepel,Szigetszentmiklós)

Kezdés: akár azonnal

Bérezés: br. 1874 Ft/óra (25 év alatt ez nettó)

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató