Állásajánlatok

Call Center ügyintéző, Budapest IX.kerület

Budapest IX. kerület2022.07.28.

Azonosító: 2410

Az AVIAN Medicina egy 100%-ban magyar tulajdonú, Európa számos országában jelen lévő gyógyszeripari vállalat. Jelenleg már több, mint 130 munkatársunkkal, partnerünkkel működünk együtt a biztonságos és egészséges élet megteremtéséért.

Kutatás-fejlesztési csapattal folyamatosan azon dolgoznak, hogy a lehető legjobb minőségű termékeket állítsák elő olyan kiváló, természetes összetevők felhasználásával, amelyek bizonyítottan is hatásosak.

Feladatok:
  • telefonos kommunikáció
  • egészségügyi termékekről információ nyújtás/ajánlás
  • adminisztráció
Elvárások:

  •  folyamatban lévő felsőfokú nappali aktív/passzív tanulmányokat folytatsz
  • heti kb 30 óra vállalása nem okoz gondot a számodra (heti 1-2 nap home office, megbeszélés szerint)
  •  jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel
  •  szeretsz emberekkel foglalkozni, segítőkész és empatikus személyiség vagy
  •  elhivatottság, lelkiismeretesség jelzőket is birtoklod
  •  szeretnél egy XXI.századi, izgalmas feladatokkal teli cégnél dolgozni
Előnyök:

- egészségügyi, folyamatban lévő tanulmányok

Amit kínálunk:

A betanulást követően home office lehetőség biztosított, heti 1-2 nap, megbeszélés alapján.

Keressük csapatunk legújabb tagját, aki szereti a munkánkból adódó pezsgést, és felkészült a nagyobb projektszámmal járó pörgős hétköznapokra, és az ebből adódó kihívásokra.

Napi 6 órában rugalmasan, egyeztetés alapján.

Ingyen kávé :)

Munkavégzés helyszíne: Budapest, IX.kerület (Hungária malomudvar)

Bérezés: br. 1500 - 1600 Ft, tapasztalattól függően

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg. Adatvédelmi tájékoztató