Fejléc grafikai elem
2024-06-21

LEGO értékesítő gyakornok

Budapest VI. kerület – #2840
Feladatok:
  • Népszerűsíted és értékesíted a Lego élményt és termékeket
  • Támogatod az értékesítő kollégák munkáját
  • Segítséget nyújtasz a vásárlóknak
  • Elvégzed az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatokat
  • Tisztán és rendezetten tartod az üzletet

Elvárások:
  • Rendelkezel aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal
  • Az értékesítés világa közel áll hozzád, esetleg már dolgoztál is hasonló munkakörben
  • Jól kommunikálsz, mindenkivel könnyedén megtalálod a közös hangot
  • Nem okoz gondot az angol nyelvű kommunikáció
  • Felhasználói szinten kezeled a számítógépet
  • hétvégi munkavégzés
  • heti 20-30 óra vállalása
Amit kínálunk:
  • bér br 1800 ft/óra

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

- - apply_form - -