Fejléc grafikai elem
2024-08-30

Operátori diákmunka

Újhartyán – #2884
Feladatok:
  • Fröccsöntött és lakkozott autóalkatrészek kezelése és összeszerelése munkautasítások alapján

  • Az alkatrészek ellenőrzése és utómunkálatok elvégzése

  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése

  • Számítástechnikai eszközök kezelése a gépek mellett

  • Egyéb kisegítő feladatok a termelésben

Elvárások:
  • Betöltött 18. életév

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony

  • Minimum 1 hónap munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:
  • Alapbér: bruttó 2300 Ft/óra

  • Műszakpótlék: 18:00-06:00 között 30% pótlék

  • Bejárási támogatás: nettó 30 Ft/km + bruttó 20 Ft/km (amennyiben nem céges busszal történik az utazás)

  • Ingyenes céges buszjárat a munkába járáshoz

  • A napi 30 perces munkaközi szünet nem kerül levonásra a munkaidőből

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg. Adatvédelmi tájékoztató

- - apply_form - -