Fejléc grafikai elem
2024-09-03

Utazásminőség ellenőr diák

Székesfehérvár – #2887

A munkakör sajátosságaiból adódóan olyan diákokat keresünk, akik szeretnek vezetni, de buszra is szívesen szállnak és utaznak!

Feladatok:
  • előre meghatározott céges buszjáratokon való utazás

  • utazás értékelése online kérdőív kitöltésével

Elvárások:
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony

  • 18. életév betöltése

  • B kategóriás jogosítvány

  • saját autó

  • legalább 1 éves vezetői tapasztalat

  • monotonitástűrés

  • megbízhatóság

  • rugalmasság

Amit kínálunk:
  • Br. 1800 Ft / óra + üzemanyagtérítés

  • Munkaidő: előzetes egyeztetés alapján a meghatározott munkanapokon ( rugalmasak vagyunk, így te döntheted el, hogy melyik napokon szeretnél/tudsz dolgozni! )

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg. Adatvédelmi tájékoztató

- - apply_form - -