head-small-image
Állásajánlatok

QuickShip gyakornok

Székesfehérvár,2024.04.19.

Azonosító: 1239
Quick Ship gyakornokot keresünk Székesfehérvárra
Feladatok:
  • Társosztályokkal folytatott tevékenységek támogatása
  • Beszállítói árajánlatok bekérése
  • QS Expedite alkatrész beállítások nyomonkövetése
  • Dokumentációs jegyzőkönyvek digitalizálása
  • Kimutatások, riportok készítése
Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgató jogviszony
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Heti legalább 3 nap vállalása
  • Legalább 1-1,5 év gyakornoki idő vállalása
Előnyök:
  • Mérnöki, műszaki tanulmányok
  • Középszintű angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Br. 2100 Ft/óra
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias, nívós munkakörnyezet
  • Támogató, barátságos légkör
  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőségek
  • Munkába járás támogatása
  • Ingyenes sportolási lehetőségek
Adatvédelem:
Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató