Fejléc grafikai elem
2024-09-27

Adminisztrációs diákmunka

Székesfehérvár – #2903
Feladatok:
  • Adminisztrációs feladatok: adatrögzítés (ellenőrző listák, nyomtatványok), dokumentumok rendszerezése, KPI-ok naprakészen tartása,

  • Működésfejlesztési programok támogatása (Artemis, Hoshin,TPM, Kaizen, SMED, 5S)

  • Kaizenekben, ciklusidő mérésekben való aktív részvétel (folyamat megfigyelés, veszteségfeltárás, folyamatoptimalizálás, mérésekkel kapcsolatos adatrögzítés)

Elvárások:
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony megléte

  • Heti 3 nap vállalása

  • Középszintű, aktív angol nyelvtudás

  • Microsoft Office alkalmazások magabiztos használata

  • Képesség egyedüli és csoportos munkavégzésre is

Előnyök:
  • Heti 4 nap vállalása

  • Műszaki, gépészeti, informatikai tanulmányok

  • Termelésmenedzsment és/vagy lean menedzsment módszerek ismerete

Amit kínálunk:
  • Br. 1900 Ft / óra

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg.Adatvédelmi tájékoztató

- - apply_form - -