Állásajánlatok

Üzleti tanácsadó gyakornok

Budapest VI. kerület2024.06.06.

Azonosító: 2829
Üzleti tanácsadó gyakornokot keresünk Budapest 6.kerület.
Feladatok:
  • Konstruktív munkakapcsolatok kiépítése különböző csapatok és iparágak között
  • Hídként működik az üzleti és a fejlesztési csapat között
  • Felhasználói visszajelzések beépítése
  • Technikai támogatást nyújt a meglévő ügyfeleknek
  • Folyamatos fejlesztési lehetőségek és legjobb gyakorlatok azonosítása a vállalaton belül
  • Bármilyen más ad hoc feladat szükség szerint
Elvárások:
  • folyamatban lévő nappali tagozatos tanulmányok üzleti vagy informatikai területen
  • folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • magabiztos MS Office ismeretek
  • önálló munkavégzés
  • megbízhatóság
Amit kínálunk:
  • bér br. 1900 ft/óra
  • betanulási időszak után home office lehetőség

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató