Állásajánlatok

Procurement trainee

Budapest VIII. kerület2024.03.18.

Azonosító: 2757
Budapesti partnerünkhöz keresünk beszerzési gyakornokot
Feladatok:
  • beszerzési csapat napi munkájának segítése
  • szerződések átnézése, megállapodások előkészítése
  • projektek támogatása
  • a beszerzési vezetők adminisztratív támogatása
  • jelentések készítése
  • adatok gyűjtése és elemzése
  • adatbázisok kezelése, nyomon követése
Elvárások:
  • folyamatban lévő nappali tagozatos tanulmányok
  • analitikus gondolkodás
  • csapatjátékos
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • heti min 25 óra vállalása
  • francia/holland/olasz/német ill egyéb európai nyelv tudása
Előnyök:
  • kapcsolódó tanulmányok
Amit kínálunk:
  • bér br 2000 ft/óra
  • rugalmas munkaidő
  • home office lehetőség

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató