Állásajánlatok

Kormányzati és vállalati kapcsolatok gyakornok

Budapest XIII. kerület2022.08.18.

Azonosító: 2448
Feladatok:
  • A Public Affairs (kormányzati és vállalati kapcsolatok) osztály támogatása
  • Segítségnyújtás a rendezvények és vállalati projektek szervezésében, lebonyolításában
  • Közreműködés a mindennapi munkafolyamatokban
  • Kapcsolattartás a vállalat partnereivel
  • Egyéb adminisztrációs feladatok
Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (kommunikáció, egyéb társadalomtudományi és közgazdász szakok)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Heti minimum 30 óra vállalása
Előnyök:

Amit kínálunk:
  • Fizetés: Bruttó 2200 Ft/óra (25 év alatt nettó is)
  • Bepillantást nyerhetsz egy multinacionális cég külső kommunikációs osztályának működésébe
  • Valós szakmai feladatok és bővíthető felelősségi kör
  • Rugalmas munkavégzés

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg. Adatvédelmi tájékoztató