Recepciós/pultos kisegítő diákmunka Balatonakarattyán szállodában

Balatonakarattya2022.06.22.

Azonosító: 2367
Feladatok:
  • Általános recepciós feladatok ellátása (ki-bejelentkeztetés)
  • Telefonos, email és személyes kapcsolattartás
  • előfoglalások kezelése, szállodai program kezelése (hotelsystem)
  • Az érkező vendégek fogadása, koordinálása
  • Számlázás
  • Éttermi program kezelése(gastrosystem)
  •  Ital kiszolgálás (kávé, üdítő,rövid italok)
Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív/ passzív hallgatói jogviszony
  • Heti 2-3 nap vállalása
  • Megbízható, önálló munkavégzés
Amit kínálunk:
  • Szezonális diákmunka lehetőség (augusztus végéig)

Órabér: br.1500 Ft/Óra ( 25 év alatt ez nettó)

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató