Állásajánlatok

Pultos/konyhai kisegítő diák Balatonfüreden

Balatonfüred2022.07.11.

Azonosító: 2427

Balatonfüredi partnerünkhöz keresünk pultos és konyhai kisegítő diákot, akár hosszútávra is!

Feladatok:
  • pult rendben tartása
  • rendelés felvétele
  • reggeli előkészítése
  • saláták előkészítése
  • Ital kiszolgálás (kávé, üdítő,rövid italok)

Elvárások:
  • nappali aktív/passzív( 25 év alatt) hallgatói jogviszony megléte
  • heti 2-3 nap vállalása
  • angol nyelv ismerete
  • betöltött 18.élet év
Előnyök:
  • hosszú távú munkavállalás
Amit kínálunk:

Bér br 1500 ft/óra (25 év alatt ez nettó)

Napi étel/ital biztosított!

Hosszútávú munkavállalás esetén szállás is biztosított!

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató