Állásajánlatok

Recepciós diákmunka - Budaörs

Budaörs2024.07.04.

Azonosító: 2847

Kiket keresünk? Olyan diákokat, akik szeretnének tapasztalatot szerezni egy irodai környezetben. Ha jól beszélsz angolul, ismered az Excelt, és egyetemi tanulmányaidat végzed, akkor itt a helyed!

Feladatok:
  • Ügyfelek fogadása
  • Irodaszerek rendelése
  • Posta kezelése
  • Konyhai készlet nyilvántartása és rendelése
  • Tárgyaló foglalási rendszer vezetése

  • Elvárások:
  • Megfelelő személyi higiénia
  • Minimum erős alap vagy inkább középfokú angol nyelvtudás
  • Excel ismeret
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok

  • Amit kínálunk:
  • Napi 6 órás munkaidő szeptember 30-ig
  • Bruttó 1800-2000 Ft/óra bérezés
  • Fiatalos, barátságos csapat

  • Adatvédelem:

    Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató