Állásajánlatok

Program Menedzser Adminisztrátor

Fót2022.08.18.

Azonosító: 2453
Program Menedzser Adminisztrátort keresünk Fótra hibrid munkavégzéssel
Feladatok:
  • Dolgozzon együtt a programmenedzserekkel a zökkenőmentes napi működési hatékonyság érdekében.
  • Megrendeléseket rögzít és adatokat frissít az ERP-ben a PM kérésére
  • Támogatja a dokumentumgyűjtést
  • A cikkek létrehozásával és karbantartásával foglalkozik
  • Együttműködik más részlegekkel a PM-kérések támogatásában (CoO-gyűjtés, vámkérdések megválaszolása stb.)
Elvárások:
  • Kiváló kommunikációs és interperszonális készségek.
  • Vállalkozó, önindító, magas fokú önbizalommal, szenvedéllyel, kezdeményezőkészséggel, valamint elkötelezettséggel a csapatmunka és az ügyfélszolgálat iránt.
  • Magas szintű MS Office jártasság.
  • Magabiztos az üzleti angol nyelvben.
  • Képes a határidők betartására, a feladatok pontos, precíz végrehajtására.
  • Jogosítvány (B kat.).
  • Heti 30-40 óra vállalása

Előnyök:
  • Jártas számítógépes ismeretek és előnyben részesített ismeretek az ERP, QAD vagy más rendszerek terén.
Amit kínálunk:
  • Legyen tagja egy elkötelezett szakértői csapatnak
  • Barátságos környezetben dolgozzon
  • Bővítse tudását funkcionális csapatainkkal és szakembereinkkel együttműködve
  • Ismerje meg azt az érzést, hogy egy csapat tagja vagy, és megbecsülnek
  • Mutassa meg tehetségét és elhivatottságát, hogy karrierlehetőségeket biztosíthassunk
  • Legyen része egy kivételes iparágnak
  • Csatlakozzon hozzánk jótékonysági munkában és csapatmunkában
  • Végül, de nem utolsósorban ingyenes céges transzfer, gyümölcsnappali és irodai masszázs!
  • Fizetés: Bruttó 1765 Ft/óra

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg. Adatvédelmi tájékoztató