Állásajánlatok

Minőségirányítási gyakornok

Veresegyház2022.08.18.

Azonosító: 2446
Feladatok:
  • Telephelyi szinten az oktatások szervezése, lebonyolítása, nyomon követése
  • Ötletelés és a gyakorlati kivitelezés új típusú oktatási tananyagok elkészítésében, oktatások megvalósulásának, hatékonyságának a nyomon követésében
  • Napi kapcsolattartás és hatékony együttműködés a szervezetekkel, oktatókkal
  • ·Excel adatrögzítés
  • ·Egyéb ad-hoc jellegű feladatok ellátása
Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office programok ismerete
  • Precizitás
  • Rugalmasság
  • Heti 20-30 óra vállalása
Előnyök:
  • Középfokú angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Fizetés: Bruttó 2200 Ft/óra (25 év alatt nettó is)
  • Bepillantást nyerhetsz egy multinacionális cég működésébe
  • Rugalmas munkavégzés
  • Fejlődési lehetőségek

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg. Adatvédelmi tájékoztató