Állásajánlatok

Data and Digital gyakornok

Székesfehérvár2022.07.28.

Azonosító: 1282
Feladatok:
  • Data and Digital csapat támogatása
Elvárások:
  • Programming knowledge, very good command with at least 1 object oriented programming language (advantage excel VBA)
  • Very good command of excel functions and formulas, familiarity with data manipulation techniques (Power query)
  • Understanding of data warehouse concepts, ETL processes
  • Familiarity with data sourcing, SQL queries, able to write SQL data manipulation queries in SQL/Oracle environment
  • Legalább heti 2-3 munkanap vállalása
Előnyök:
  • Familiarity with visual analytics, Power BI would be a great advantage)
  • Python
  • Procurement and supply chain business process knowledge
Amit kínálunk:
  • versenyképes bérezés br. 2000 Ft/óra
  • hosszútávú munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató