Állásajánlatok

Lean gyakornok

Budapest2024.04.23.

Azonosító: 2798

 Market Építő Zrt. megbízásából Lean gyakornokont keresünk 3.kerületi munkavégzési helyszínre.

A lean csapat nagy erőfeszítéseket tesz a folyamatos fejlődés, valamint a Market cégcsoport növekedésének érdekében. Támogatást nyújt mind az ügyfelek, mind a projektcsapatok számára, és eltökélt célja a lean eszközök beépítése a mindennapi munkavégzésbe. Az első időszak kihívásait kollégái beilleszkedési és mentori programmal támogatják meg minden új kolléga számára.

Feladatok:
  • Kivitelezések menedzselése Lean módszerek segítségével
  • Lean eszközök és módszertanok beépítése a jelenlegi folyamatokba és azok következetes alkalmazásának elősegítésében való részvétel
  • Projektek támogatása és koordinálása az építésvezetéssel együttműködve
  • Vállalaton belüli folyamatok optimalizálásában, fejlesztésében való részvétel.

Elvárások:
  • Aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel (építőmérnöki vagy építészmérnöki tanulmányok)
  • Minimum heti 25 óra vállalása
  • Nyitott vagy a folyamatos fejlődésre és tanulásra, és az önfejlesztés jellemez
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képességgel rendelkezel
  • Mobilis vagy
  • Képes vagy csapatban való gondolkodásra és együttműködésre
  • Önálló vagy, de csapatban is szívesen dolgozol.

Amit kínálunk:

Fizetés : br.2000 Ft/óra ( 25 év alatt ez nettó)

Munkáltató profilja:

A Market Építő Zrt., ők olyan értékes és az ügyfelek által megbecsült építőipari vállalat, amely nem csupán teljesít, nem csupán épít, hanem nyugalmat, pontosságot és biztonságot jelent Megrendelői számára. Mára ez a fővállalkozó és generálkivitelező profilú cég a hazai építőipari szektor vezető magasépítő vállalata lett. A Market, leányvállalataival együtt, több mint ezer főt foglalkoztat, neve pedig már nemzetközi szinten is egyet jelent a professzionalizmussal, a minőséggel és a megbízhatósággal.Az elmúlt 25 év során több mint 730 létesítmény megvalósítása fűződik hozzájuk, és Magyarország minden szegletében építettek már.Legfőbb értékük az ember! Büszkék a munkatársainkra, akik az elvárt minőséget szem előtt tartva, felelősségük teljes tudatában, kreatívan valósítják meg Megrendelőink elképzelését. Tudásuk legjavát adják mindig, mindenkinek. Így építenek, együtt, csapatként.

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató