Állásajánlatok

Hr admin diákmunka

Budapest2024.04.24.

Azonosító: 2799
Hr admin diákmunka Június végéig

A Market Építő Zrt. III.kerületi partnercégünk megbízásából Hr admin gyakornokot keresünk azonnali kezdéssel.

Feladatok:
  • Ruhaméretek begyűjtése kollégáktól, később várható munkaruha kiosztás
  • Személyes adatok gazdagítása a HR rendszerekben
  • Teljesítményértékelés adminisztratív támogatása
Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony gazdasági területen
  • Felhasználói színtű számítógépes ismeretek
  • Legalább heti 30 óra vállalása 08.00-17.00 között a III. kerületi irodában
  • 2 hónapra szól, tehát június végéig tart a munkalehetőség
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

Fizetés : br.1874 Ft/óra

Munkáltató profilja:

A Market Építő Zrt., ők olyan értékes és az ügyfelek által megbecsült építőipari vállalat, amely nem csupán teljesít, nem csupán épít, hanem nyugalmat, pontosságot és biztonságot jelent Megrendelői számára. Mára ez a fővállalkozó és generálkivitelező profilú cég a hazai építőipari szektor vezető magasépítő vállalata lett. A Market, leányvállalataival együtt, több mint ezer főt foglalkoztat, neve pedig már nemzetközi szinten is egyet jelent a professzionalizmussal, a minőséggel és a megbízhatósággal.Az elmúlt 25 év során több mint 730 létesítmény megvalósítása fűződik hozzájuk, és Magyarország minden szegletében építettek már.Legfőbb értékük az ember! Büszkék a munkatársainkra, akik az elvárt minőséget szem előtt tartva, felelősségük teljes tudatában, kreatívan valósítják meg Megrendelőink elképzelését. Tudásuk legjavát adják mindig, mindenkinek. Így építenek, együtt, csapatként.

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg. Adatvédelmi tájékoztató